To my :)

O nie, u nas nie znajdziecie tekstów o leżeniu na plaży z dziećmi. My wchodziliśmy z nimi na wulkan, lataliśmy helikopterem nad Wielkim Kanionem, wtarabaniliśmy się na czubek Oriental Pearl w Shanghaju i deptaliśmy Chiński Mur, jeździliśmy terenówką po stromych zboczach Atlasu, a także robiliśmy pierniki w Toruniu, obserwowaliśmy start promu kosmicznego na Cape Canaveral, odwiedzaliśmy Pippi w Sztokholmie, pływaliśmy przy rafie koralowej na Key West i oglądaliśmy spektakle na West Endzie.
Nie myślcie więc o nas jak o rodzince z trójką dzieci. Pomyślcie o nas jak o żądnej wrażeń rodzince z trójką dzieci.

Staramy się wszystko dobrze dokumentować poprzez filmy i teksty, w których zostawiamy dużo wskazówek – naprawdę mogą się przydać.

Jednocześnie cały czas staramy się, żeby ten blog był coraz lepszy, zarówno filmy, zdjęcia jak i teksty.

Odwiedziliśmy już rodzinnie Maroko, Chiny, Stany Zjednoczone, Francję, Wielką Brytanię, Hongkong, Szwecję, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Czechy, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Węgry, Słowację, Makao, Litwę, Watykan, Austrię, Niemcy, Japonię, Finlandię, Estonię no i… oczywiście podróżujemy po Polsce. Na naszym blogu opisujemy i te nowe, i te stare podróże. Każdą podróż ilustrujemy krótkim filmikami. Więcej na YouTube.